.

Водата чанта, жилетка военен USMC тактически бойни Molle RRV гърдите сондажни монтирам пейнтбол колан, страйкбол жилетка на едро

Водата чанта, жилетка военен USMC тактически бойни Molle RRV гърдите сондажни монтирам пейнтбол колан, страйкбол жилетка на едро

131.04
BGN 93.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ :
Направени со висока густина најлон материјал.
1" molle webbing крстот ремени за прикачување molle пошта.
Брзо ослободување тока за носење.
Целосно прилагодлив во големина.
Вклучувајќи ги и сите пошта и додатокот носители прикажани во фотографии.
1 монтажни тројно списание торбичка.
1 монтажни admin мапата торбичка.
2 монтажни кантина торбичка.
Хидратација торбичка наоѓа на задната страна се приспособат 3 L вода резервоарот.
Монтажни хидратација торбичка може да се користи сам.
Совршен за макбаскет, војна игра и други активности на отворено.
Answer : ___________________________ NOTE : вклучувајќи 3 литри вода торба
ДЕТАЛИ :
Боја - Multicam ,Војска Зелена,ЦРНА,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Multicam
Тежина - 1580g

Всичко за продукта

търговска марка:
Вълк-като роби
Сезон:
Лято, Зима, Пролет, Есен
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал:
Найлон
Тегло:
1580 гр
Модел Бр:
LN-VT21015