.

Красотата на спа легло матрак турмалин нагревательная въздушна възглавница за здравето матрак термален матрак здравеопазване 0. 7X1.6M

Красотата на спа легло матрак турмалин нагревательная въздушна възглавница за здравето матрак термален матрак здравеопазване 0. 7X1.6M

1000.00
BGN 500.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Убавината Спа Кревет Душек Турмалин Греење Перница Здравје Душек Термички Душек Здравствена Заштита 0.7 X1.6 M
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. 7, Ослободување далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization 8, Преносни и издржливи.
Jade /Турмалин/Germanite Вовед Jade е богата со трага елементи. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 70cm X160cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N.W./G. W. по парче : 13kgs Производ прикажани : Перница не вклучувајќи ги, ако сакате тоа, ве молам само да не контактирате, многу благодарам однапред !! Дизајн 1 : Дизајн 2 : Дизајн 3 : Дизајн 4 : Дизајн 5 : Како да го користите Масажа Душек :
1.Температурата контролер и греење тело ocnnecting штекер.
1)контрола на Температурата приклучок и приклучок onnection е во место, греење тело е тесно е вметната.
2)Поврзан на температура ontroller и греење тело откако вметната извор на енергија.
2.Температурата контрола на приклучокот е вметната во моќта штекер.
3.Отворете го термостат хируршка постапка, во собата ти бара на температура, за germainum камен терапија.
4. По употреба,исклучување на контрола на температурата хируршка постапка, а потоа повлечете го приклучокот.
НАПОМЕНА : за Испорака :
1. Ние брод на адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
5. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас, ние ќе испорака тоа од начинот на кој можете да изберете. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Повратни информации :
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

Всичко за продукта

Стандартно Напрежение:
220V
Цвят:
Дизайн 1, Дизайн 2, Дизайн 3, Дизайн 4, Дизайн 5
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Приложение:
Тяло
Размер:
Medium
Номер На Модела:
JMM-427
търговска марка:
Захар
Материал:
като изложба на изображението
Цвят:
както е показано на фигура
Тегло:
13KG
Име:
Магнит Каменна Енергия Нефритови Матрак
Материали:
Изкуствена кожа
Материал:
Нефритови камък / Турмалин / Германит и изкуствена кожа
Размер:
70cmX160cm