.

3D Електрически масажор за крака машина кабел Безплатна доставка със сгъстен въздух топлинна терапия за здраве, релаксация

3D Електрически масажор за крака машина кабел Безплатна доставка със сгъстен въздух топлинна терапия за здраве, релаксация

BGN 254.40

Сума
Налично за поръчка

детали за производот се Бара пред да го купите : на подножјето машина греење проблем : бидејќи Педикир Машина за греење е инфрацрвена греење физиотерапија, се промовира циркулацијата на крвта и на стапалата на нозете масажа тркало да се ротираат за да се стимулира акупунктура точка точка за да ја отворите, циркулацијата на крвта забрзано, од подножјето на внатрешноста на топло, не мора да се потпираат на надворешниот топло, со машина додека нозете природно топла. Треба да ги споделите со машината се кандидира за време загреете време, малку повисока температура од човечко тело, но исто така и преку слој на платно, сите топлина не е толку очигледно, ако повеќе се грижат за температура про совети купи нога бања, нога бања се загрева директно се влијае на кожата по вода), Нога масажа машина главната функција или масажа функција, греење ова е само една подружница функција.
Руски клиенти ќе добие Европа адаптер.

Всичко за продукта

Стандартно Напрежение:
220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Размер:
Medium
Материал:
Композиционен Материал
Приложение:
Крака
търговска марка:
ФЛАЙК
Функция:
безжично дистанционно управление