.

5 бр. /лот поялната станция подмяна на нагревателен елемент керамичен нагревател 24 50 Вата за Saike 936/952/852d / 898D с 2 бр. подарък гъба

5 бр. /лот поялната станция подмяна на нагревателен елемент керамичен нагревател 24 50 Вата за Saike 936/952/852d / 898D с 2 бр. подарък гъба

BGN 11.79

Сума
Налично за поръчка

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободни
5pcs/ многу 110 V~220 V 50w Лемење Песна Замена Греење на Елемент Керамички Грејач 4-Core за SAIKE 936/952/852 D+/898 D
Никел јадро во брашно јадра е направен од страна на топлина третман, подобро отколку на пазарот оние.
висок квалитет со Керамички материјали, греење до брз, трајни.
со 2pcs сунѓерот подарок

Всичко за продукта

Изходна Мощност:
Друго
Стабилност На Температурата:
Друго
Изходна Температура:
Друго
Входно Напрежение:
110~220V
Размери:
Друго
Номер На Модела:
936 нагревателен елемент