.

SA-50 220V 50W Цифров поялната станция поялник пистолет паяльники Термостатичен контрол на заваръчни Инструменти Набор от инструменти

SA-50 220V 50W Цифров поялната станция поялник пистолет паяльники Термостатичен контрол на заваръчни Инструменти Набор от инструменти

BGN 51.18

Сума
Налично за поръчка

Оригиналниот 220 V 50 W Дигитални Лемење Железо Станица Пиштол за Лемење Песна Thermostatic Контрола Заварување Алатки Постави Алатка за полнење Опис : 220 V 50 W ЕУ Plug Лемење Железо Пиштол за Лемење Песна Thermostatic Контрола Заварување 1. Тоа е еден пренослив, temp-контрола и temp прилагодливи лемење железо. 2. Керамички грејач , и три јадра заземјување жица гарантира безбедноста на лемење работи.
3. Мала, нежен, оган бесплатен и топлинска изолација Спецификација : Потрошувачка на Енергија : 50 W Напон : AC220-240 V Температура Опсег : 200 ~ 500° (392 ~ 932°) Температурна стабилност : ±2°(уште воздухот, без оптоварување) Температура Точност : ±10° Совет на Теренот, Отпорност : Совет до Земјата Напон : Влезен Напон : 220 VAC±10% 50 Hz Греење : Четири-core Керамика Греење
Поставување На Владата : Knob На Вредноста
Должина на рачка : 245mm
Тежина : околу 0.2 Кг Пакет вклучува : 1 x лемење железо (ЕУ Приклучок)
1 x железо носителот 1 x прирачник за корисникот Вистински Слики :

Всичко за продукта

Тип Штепсельной Вилици:
EU
Изходна Мощност:
50 W
Номер На Модела:
220v 50w
Размери:
245 мм
Входно Напрежение:
220V
Изходна Температура:
200-500 градуса
Стабилност На Температурата:
събиране и изваждане 2 градуса
търговска марка:
RERAS
Тип:
EU Plug оригиналната поялната станция ATTEN SA-50
Стил:
Набор от инструменти, Набор от инструменти, Набор от инструменти