.

2 бр./лот от 16 мм и цинк сплав тръбен ключ заключване на челюстта инструменти locker кутия заключване с едни и същи ключове 2 бр.

2 бр./лот от 16 мм и цинк сплав тръбен ключ заключване на челюстта инструменти locker кутия заключване с едни и същи ключове 2 бр.

5.74
BGN 5.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Сосема Нов и Висок Квалитет.
Погоден за Кабинет,поштенско Сандаче, Фиока, Шкафот и така натаму
Кам е заштитена до тело од еден шраф.
Спецификации :
1. Заклучување на површината дијаметар : 21.5 mm
2. Навој Дијаметар : M18 3 .Тема Должина : 12mm
4. Заклучување на Телото Ефективна Должина : 16mm
5. Ротација агол : лево 90 степен или 180 степен ,право 90 степен или 180 степен
6. Заклучување Тело Материјал : Цинк Легура
7. Површината материјал : светла хром
Пакетот вклучува :
2 x Кодот
2x Cam
4 x Клучеви

Всичко за продукта

Направи си Сам пособия:
Металообработване