.

тай bar стандартна лапне MCB MCCB автоматично заключване на ключа за заключване

тай bar стандартна лапне MCB MCCB автоматично заключване на ключа за заключване

BGN 17.60

Сума
Налично за поръчка

1.Опис На Производот
Дел No. : NT-TBLO
■Безбеден и ефикасен метод за да се заклучи од минијатурни прекинувачи; универзал за Европски и Азиски опрема
■Нема алатки потребни за инсталација на минијатурни прекинувач. Вие треба само едно копче за да заврши инсталацијата лесно.
■Вртливиот се користи за повлече прачка тип брави за брзо завршување на инсталацијата; достапни како еден пол и повеќе-пол прекинувачи за избор
■Тоа е предлагам да се користи производот заедно со Најдобрите безбедно безбедноста padlocks или други padlocks; може да се користи padlocks со shackle дијаметар на 7mm.
2.Детални Слики
3.Апликацијата NT - TBLO Мини Коло Прекинато Lockout(ВРАТОВРСКА БАР)
Прилагодливи вртливиот на работата и одговара на поголеми или мулти-пол прекинувачи поврзани со крстот бар.Нема дупки во breakers се потребни.
4.Плаќање & Превозот

Всичко за продукта

Размер:
Tie bar standard
Номер На Модела:
НТ-ТБЛО
Тип Заключване:
заключване на автоматичен прекъсвач