.

Нов прием на Cohiba приспособления преносим пътуване пури калъф 3 пури държач на тръбата, мини кожена humidor с подарък кутия

Нов прием на Cohiba приспособления преносим пътуване пури калъф 3 пури държач на тръбата, мини кожена humidor с подарък кутия

44.80
BGN 31.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Опис На Производот :
Нови Пристигнување COHIBA Gadgets, Преносни Патување Пура Случај 3 Пури Цевка Носителот Мини Кожа Humidor со Подарок Кутија 100% сосема нов, COHIBA лого / материјал објект фотографија Материјал : L eather Големина : 180*70*33mm / 7.09" * 2.76" * 1.3" 190*97*33mm / 7.48" * 3.82" * 1.3" Нето Тежина : 105g / 0.23 lb 156g / 0.34 lb Боја : 4 бои може да се избере (Како на сликата прикажани) Капацитет : 2 / 3 пури (max дијаметар : 24mm/ Прстен : 60) Пакување : Подарок кутија
Превозот
По потврди плаќањето. Тогаш предмети ќе биде предаден во 1-3 дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме бидете во контакт со нас.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се одржи на постарите.
Во принцип, ние ќе remard вашиот парцела како подарок во помала вредност, така што ќе не мора да го плати царинските давачки или да плаќаат помалку, кога предмети пристигне во вашата земја.
Увозни давачки, даноци и наплати не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Постојат пријави се на купувачот одговорност. Повратни информации
Драги Пријатели, вашите повратни информации е навистина важно за нас. Ние се надеваме дека можеме да ви овозможи со најдобра предмети и serivces.
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 започнува.
Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да се остави на повратни информации, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите и provice со најдобра услуга на клиентите!

Всичко за продукта

търговска марка:
ГАЛИНЕР
Номер На Модела:
CC-34A
Материал:
Кожа