.

Нов прием на подмяна на кръгла ограничител на джойстик чиния кръгла ограничител врата за джойстик серия Sanwa JLF MAME JAMMA

Нов прием на подмяна на кръгла ограничител на джойстик чиния кръгла ограничител врата за джойстик серия Sanwa JLF MAME JAMMA

BGN 12.78

Сума
Налично за поръчка


Замена Кружни Џојстик Restrictor Плоча Кружни Restrictor Портата за Sanwa JLF Серија Joysticks MAME JAMMA
Четврт-круг, полу-круг и целосна 360 движења веќе не се преземат напори или се чувствуваат неприродна по инсталирањето на Кружни Restrictor Врата во вашиот TE или Hori/Sanwa JLF setup. Целосна 360 предлози овозможува посмирен и повеќе одговора предлози за огнена топка, змеј-uppercut и се врти piledriver напади. Оние кои инвестираат своето време во борење d заслужуваат да се разменуваат своите постоечки 4-начин портата за ова.
Овој Кружен Џојстик Restrictor Плоча е компатибилен со сите JLF серија Joysticks :
JLF-АМО-8 YT(-СК)
JLF-АМО-8 Y(-СК)
JLF-АМО-8 S(-СК)
JLF-ТМ-8(-СК)
На кружни restrictor портата НЕ е компатибилен со Sanwa JLW серија joysticks. Оваа Листа Вклучувајќи :
Еден компјутери Кружни Џојстик Restrictor
Превозот
Ali Express Превозот е службен логистичка услуга понудена од страна на Alibaba логистички услуги "Cai Niao". Оваа услуга опфаќа пратката од Кина во светот.
Ali Express Превозот може да ви помогне да ги следи вашите пакет целиот пат од испраќање на испорака.
Откако ќе се стави ред, Ali Express Превозот ќе се соберат стоката од нас, прво, и испрати овој цел да се превозот компанија. Ali Express може да бидете сигурни дека вашиот пакет е превозот на време и да се обезбеди со крај-до-крај следење. И можете да видите следење на информации во вашата нарачка страницата со детали, така што ќе може да го следат вашиот пакет кога и каде сакате. Ако пакетот изгубени за време на превозот, Ali Express ќе помогне да се најде или враќање до вас директно.
Ако изберете " Стандард за Испорака ", Cai Niao ќе испраќање оваа цел да се превозот компании како Сингапур пост, OMNIVA-Естонија Пост, Correos, Posti Финска итн, сите овие превозот компании имаат посебни воздухопловната линии за многу побрза испорака од нормално airmails( пристигне повеќето земји во 3 недели ), посигурен кои можат да понудат подобро царинење .
Ако изберете " Ali Express Премија за Испорака ", Cai Niao ќе испраќање оваа цел да се превозот компании како HK DHL, ПОНИ и слично, се Проценува Време на Испорака се 3-10 дена . Но, некои земји треба да се плати за царински давачки или даноци.
Ние обично е помала вредноста на производот за лесно царинење , ако умот или треба вистинска вредност, ве молиме да не информирате. Купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.
Забелешка : не се двоумете да не контактирате ако никакви проблеми за време на породувањето, ние сме среќни да се реши за вас.
***Ве молиме проверете дали приемникот е целосно име и презиме и контакт број е точен за подобра испорака. Ви благодарам!*** Гаранција & Одржување
Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 3 месеци бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации
Ве молиме оставете ни го вашето позитивно feedbac к и 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако не satified, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратните информации.

Всичко за продукта

Възраст:
>8 години
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Ограничител На Санва
Тип:
Ограничител На Санва
Предмет на:
Замяна Кръгла Плоча Ограничителя На Джойстика
Съвместимост с:
Джойстици JLF-TP-8YT (- SK)
Съвместимост с 1:
Джойстици JLF-TP-8Y (- SK)
Съвместимост с 2:
Джойстици JLF-TP-8S (- SK)
Съвместим с 3:
Джойстици JLF-TM-8 (- SK)
Не е съвместима с:
Джойстици серия JLW