.

Мазна 6-степенна ръчна дръжка на скоростния зареждане за Ford Focus 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Fiesta Mk7 Kuga GALAXY

Мазна 6-степенна ръчна дръжка на скоростния зареждане за Ford Focus 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Fiesta Mk7 Kuga GALAXY

BGN 15.84

Сума
Налично за поръчка


ЗАБЕЛЕШКА
на "РАМКА" е Подарок
Е нашиот подарок за вас, Која не е вклучена во цената не Може да биде соодветен за сите beacause различни земји, Различни големини модел, Ако тоа не одговара, ве молиме Уривање Никакви проблеми Ние не сме одговорни
Компатибилен : (Само за референца)
Компатибилен : (Само за референца)
- Одговара За Fiesta-mk7 2008 - 2013
- Одговара За Фокус-mk2 FL 2008 - 2011
- Одговара За Фокус-mk3 2011 - 2013
- Одговара За B-max 2012 -
- Одговара За Галакси-mk3 2006 -
- Одговара За Kuga 2008 - 2013
- Одговара За Транзит-Поврзете го (по лифт) Опис на Производот
Дел име Рачен Менувач Shift Knob Со Gaitor
Менувачот тип 6 брзини мануелен
Материјал со Висок Квалитет ABS+Висок Квалитет на СТП
Состојба 100% Нови Резервни Бренд
Сертифицирани масти(Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема Сигурност
Гаранција 12 Месеци
Се вклопува со овие возила како што е подолу :
За Форд Фокус MK2 FL MK3 FIESTA MK7 MONDEO MK4 KUGA ГАЛАКСИ
ЗАБЕЛЕШКА
Ве молиме проверете го вашиот автомобил оригинална опрема knob база големина и да се споредат со нашите производи.
За да бидете сигурни дека големината е исто како на вашиот автомобил модел пред да го стави на ред!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
дръжка на скоростния
Тегло На Продукта:
0.3kg
специални характеристики:
4M51A045B79 4M51 A045B79
Височина На Продукта:
14inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Дължина На Продукта:
12inch
Година:
4M51A045B79 4M51 A045B79
търговска марка:
ЛАРАТ
Вид На Материала:
4M51A045B79 4M51 A045B79
Широчина На Елемента:
13inch
Името На Модела:
4M51A045B79 4M51 A045B79
Година:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
2:
Дръжка На Скоростния Дръжка На Скоростния
3:
за Ford Focus за Ford Focus на Ford-Focus MK3/Fiesta/MK7/C-max/Mondeo
4:
4M51A045B79 4M51 A045B79
5:
Дръжка на скоростния 4M51-A045B79
6:
За Ford Focus MK2 FL FIESTA MK3 MK7 MONDEO MK4 Kuga GALAXY
7:
Годни За Ford C-Max 2007 2008 2009 2010
8:
Подходящ За Ford Fiesta 2008 2009 2010 2011 2012
Диаметъра На Продукта:
12mm
10:
Подходящ За Ford Kuga 2008 2009 2010 2011 2012