.

IZTOSS DC 12V/24V led power 3.1 A USB порт цигари контакти с перекидным ключа свързващи кабели и притежателя на корпуса

IZTOSS DC 12V/24V led power 3.1 A USB порт цигари контакти с перекидным ключа свързващи кабели и притежателя на корпуса

BGN 31.98

Сума
Налично за поръчка

Со сина led 3 пина рокер се префрлите на контрола од 12 V/24 V led моќ 3.1 USB-порта на цигари Приклучоци,без било какви загриженост за убиството на батеријата.3 пина рокер прекинувач;со pin на Број 7 (има бројки на грбот на прекинувач) се поврзете на земјата ,БР.2 поврзете на "+" на моќта и Број 3 поврзете на оптоварување. Влезен напон : DC 12 V/24 V.Вода доказ,со Висок квалитет штекер со запечатување капа заштитува кога не е во употреба .Краток спој / прегреат заштита. Широко се погодни за Автомобил брод камион RV,Трошоци за iphone,мобилен телефон,падовите,возило,камера,mp3,GPS. телефон, камера, mp3 Висок квалитет на животната средина АБС материјал, со 1 рокер switch домување носителот и скокач пред-жици.црвено жица поврзете со "+" на моќта и црно да "-",тогаш тоа ќе работи добро. Монтажа големина (Lx W) : 6.06"x 2".Можете исто така да инсталирате рокер прекинувач и led моќ 3.1 USB-порта на цигари Sockets одделно

Всичко за продукта

търговска марка:
ИЗТОС
Модел На Audi:
A4
За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
А4-Година:
2015
Тип Елемент:
Ключове
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Височина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0kg
Година:
2015
Диаметъра На Продукта:
0inch
специални характеристики:
ключове
Дължина На Продукта:
0inch
Широчина На Елемента:
0inch
Името На Модела:
C1287-Z