.

Есен деца момиче облекло палто мода грах гънки момиче детски дрехи с дълъг ръкав палта есен детски дрехи, палта за момичета

Есен деца момиче облекло палто мода грах гънки момиче детски дрехи с дълъг ръкав палта есен детски дрехи, палта за момичета

26.51
BGN 22.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


ОПИС
Производи : есен деца девојка облека грб 2016 година мода polka точка Огради девојка детска облека Долг ракав грб есен детска облека и палто за девојка 25%
Материјал : Памук + Полиестер ;
Големини : 100-110-120-130 одговараат за 2-5 T години бебе девојки облека поставува
Боја : Како на слики ;
Пакет : Opp.
Големина : 100 Одговараат за (24 M) девојки деца сет
Големина : 110 Одговараат за (3 T) девојки деца сет
Големина : 120 Одговараат за (4 T) девојки деца сет
Големина : 130 Одговараат за (5 T) девојки деца сет
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : Кина пост испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : Кина пост испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост .
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг !
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
http : //www..com/store/1044784

Всичко за продукта

Дете американски размер:
24 МИЛИОНА, 5Т, 3T, 4Т
търговска марка:
СОСОКОЕР
Материал:
Памук, Полиестер
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Тъкани:
Камвольная
Пол:
Унисекс
Дължината На Дрехата:
Редовен
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Номер На Модела:
kids baby boy дрехи детски дрехи хлапето малък марка върховете сладки
Вид На Модела:
модел грах
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Връхни Дрехи И Палта
Вид Връхни Дрехи:
Якета