.

AC24V DN20 (G 3/4) електрически автомобил с месинг сферичен кран, двухходовой месинг мотор сферичен кран

AC24V DN20 (G 3/4) електрически автомобил с месинг сферичен кран, двухходовой месинг мотор сферичен кран

BGN 39.82

Сума
Налично за поръчка

AC24 V DN20(G 3/4") електрични actuator месинг топката вентил, две начин Месинг Моторните Топката Вентил Опис на Производот : DN20 месинг моторните топката вентил применливи за климатизација фан серпентина систем и системот за греење во off контрола, од страна на топката вентил и actuator состав, Actuator користење на синхрони мотор, изградена-во ограничување на контакти, вентил може да биде целосно отворен или целосно се исклучува кога на власт, стабилна акција.
Производот е detials : Тело : Месинг Напон : AC24 V,50/60 Hz вртежен момент излез : 1.5 Nm Работен Притисок : 0-1 носители.6 MPa Температура : 2 до 90 степен целзиусови степени Отвори/Затвори време : помалку од 15 секунди Број на Жици : 3 жици Производ век : 100,000 ti Примена предмет : Овој вентил за да се широко се користат во системи за греење, климатизација системи, подни системи за греење, соларни системи за евакуација и други системи.
Работи на принцип : Оваа Вентил се користи за системи за греење и климатизација фан серпентина системи на on-off контролирани од страна на вентил и actuator компоненти,активатори управувано од страна на ротационен вентил топката 90 проценти од движење.Синхрони на моторен погон actuator, Изградена-во ограничување на контакти, овозможувајќи им на вентил во целосно отворен или целосно затворени надвор, акција и стабилност.
Answer : ___________________________ Note : : ве Молиме имајте во предвид вашиот тип на контролата и напон,ви благодариме!
Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на вашите производи, се додека не ги добиете безбедно! За најголемиот дел на нарачки, ве молиме контактирајте со нас за попуст!

Всичко за продукта

Спецификация:
DN20
Напрежение:
24V
Управление Окабеляване:
КР03
търговска марка:
ИЛСИ-ВЪРБА
Структура:
Топка
Материал:
Месинг
Налягане:
Средно Налягане
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Температура на околната среда:
Нормална Температура
Медийни файлове:
Водата
Размер На Пристанището:
DN20(G 3/4)
Източник На Захранване:
AC
Режим С:
Без Ръководство И Инструкции
силата на:
Електрически