.

5 бр./открит лот 5 LED слънчева енергия панели градина път на стената на навеса ограда на двора на светлината на лампата(с опаковката )

5 бр./открит лот 5 LED слънчева енергия панели градина път на стената на навеса ограда на двора на светлината на лампата(с опаковката )

59.10
BGN 56.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


5 Pcs/многу Отворено 5 LED Соларен Погон Панел Градина
Патот Ѕид Барака Ограда Двор Светлина Светилка(со пакетот ) Напомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Pricture покажува :
Карактеристики :
Опис :
Сосема нов и висок квалитет.
5 ултра сјајна LED светилки,13000-15000 MCD.
Соларен Панел : 7 V,85m A (за 0,6 w).
Пре-инсталиран 3*АА 1.2 V 600 MAh батеријата.
Има повлече вклучување/Исклучување.
Надворешниот материјал : не ' Рѓосувачки Челик и Пластика.
Кабел Должина : Околу 175cm.
Светлината Големина : 22cm x 6.5 см х 4.5 cm - 8.67 инчен x 2.56 инчен x 1.78 инч.
Соларни панели Големина : 11.5 cm x 12cm - 4.53 инчен x 4.73 инч.
Пакет Се Вклучени :
1 x Сончевата Светлина
1 x Соларен Панел
Некои Инсталирање Делови
wiht Мало Поле.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Бял
Източник На Захранване:
Слънчев
Стил:
Модерен
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип Слънчеви Панели:
NI-MH
Източник На Светлина:
Led лампи
Ниво На Защита:
IP65
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
12V
документ:
ССС
Използването на:
Работна обувки
Номер На Модела:
SL-01W
Източник На Захранване:
Слънчев
Цвят:
Бял
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (Континентален)
Източник На Светлина:
Led лампи
Технически характеристики:
22x6. 5x4. 5mm
Номер На Продукта:
FD027
Мощност:
5