.

2 бр САМ оформление на автомобила ABS огледалото на колата огледало за задно виждане, защитен светлина капачка калъф етикети за Peugeot 3008 2013-15 аксесоари

2 бр САМ оформление на автомобила ABS огледалото на колата огледало за задно виждане, защитен светлина капачка калъф етикети за Peugeot 3008 2013-15 аксесоари

51.18
BGN 44.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Висок Квалитет 2 Компјутери DIY Автомобил Стил Нови ABS Огледало Автомобил Rearview Огледало Заштитна Светлина Кутија Корица дело за 2013-15 Peugeot 3008 Додатоци
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 0.5 kg 1.2 Компјутери по собата.
2.Изработен од ABS 3.тоа е одговара за 2013-15 peugeot 3008
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција. Забелешка : За избор shippingment, и превозот следење проблем Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Обезбеди сите-во-начин на следење на барањето за услуга. Нормално : 16 - за 35 дена да пристигне Посебен случај : 35 до 60 дена да пристигне, посебни околности вклучуваат : посебни времето,празници, политика корекција, оддалечените области, итн Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Е предвидено од страна на Кина пост домашните како што е Објавување, испраќање, план плати за навигација информации, не достави странски следење на информации. Нормално : 16 - за 35 дена да пристигне Посебен случај : 35 до 60 дена да пристигне, посебни околности вклучуваат : посебни времето, празници, политика корекција, оддалечените области, итн Нашето ветување : Јужна Америка : не ја прими стоката во рок од 90 дена, целосна наплата од Други земји : не ја прими стоката во рок од 60 дена, целосна наплата се јавуваат Проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се реши во прв пат ве Молиме don 't спор се поднесува во рок од време нашето ветување (Можете да контактирате со нас за да се прошири на времето) ви посакувам среќен шопинг!!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Огледало И Калъфи
търговска марка:
тонблокер
Името На Модела:
.
Широчина На Елемента:
20cm
Модел Година:
2013 2014
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Височина На Продукта:
10cm
Автомобили:
Ситроен
Модел автомобил:
PEUGEOT 3008
специални характеристики:
Декоративна защита
Дължина На Продукта:
30cm
Диаметъра На Продукта:
1cm
Тегло На Продукта:
0.5kg