.

3 бутона Smart Remote Key Shell Case за Hyundai Santafe ix45 gerui Equus Key Fob Cover Blank 5 бр./лот

3 бутона Smart Remote Key Shell Case за Hyundai Santafe ix45 gerui Equus Key Fob Cover Blank 5 бр./лот

132.64
BGN 119.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


3 Копчиња Smart Далечинскиот Клуч Школка Случај За Hyundai нови Santafe нови ix45 gerui Equus Фоб Копче за Капакот Празно 5 PCS/многу
БЕЗ внатрешни работи (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре.
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Всичко за продукта

Преносимото Номер Детайли:
А2016042101
Широчина На Елемента:
3cm
търговска марка:
Тибику
специални характеристики:
Smart remote shell key за Hyundai Santafe
Държава / регион на производство:
Китай
Вид На Материала:
Пластмаса и медно-никелова сплав
Дължина На Продукта:
7cm
Производствен Номер Детайли:
Smart remote shell key за Hyundai
Височина На Продукта:
3mm
Настаняване на превозното средство:
Ключ От Колата
Тегло На Продукта:
0.02kg
Друг Номер:
А2016042101
ключови думи:
3 бутон за Hyundai ix45
Приложение:
Smart remote Key Blank за Hyundai Equus
собственост:
3 Бутон Умна Капак Дистанционен Ключ За Hyundai Santafe