.

Високо качество, подмяна на дистанционното на ключа за носене на ключодържател 2 бутона за Lexus TOY48 Uncut кратко blade (41 мм) капачка и ключодържател ключ 5 бр./лот

Високо качество, подмяна на дистанционното на ключа за носене на ключодържател 2 бутона за Lexus TOY48 Uncut кратко blade (41 мм) капачка и ключодържател ключ 5 бр./лот

15.84
BGN 14.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Висок Квалитет на Замена на Далечинскиот Клуч Случај Фоб 2 Копче За Lexus TOY48 Неисечени Краток Нож (41mm) Фоб Копче за Капакот 5 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Всичко за продукта

Широчина На Елемента:
3cm
търговска марка:
Тибику
Държава / регион на производство:
Китай
Вид На Материала:
Пластмаса и медно-никелова сплав
Преносимото Номер Детайли:
А20160417
Производствен Номер Детайли:
2 Бутон На Дистанционното На Ключа На Shell За Lexus
Дължина На Продукта:
7cm
Друг Номер:
А20160417
Височина На Продукта:
3mm
Настаняване на превозното средство:
Ключ От Колата
специални характеристики:
2 Бутони На Дистанционното На Ключа На Shell За Lexus С Нож Toy48
Тегло На Продукта:
0.02kg
ключови думи:
Корпус дистанционно ключ за Lexus
Приложение:
2 Бутон Капак На Дистанционно Ключ За Lexus
собственост:
2 Бутон Калъф За Дистанционно Ключ За Lexus