.

Търговия на едро с хром ABS странично крило на входящия въздух отдушник капачка тапицерия на въздушния поток решетка на автомобила стайлинг стикер за Mercedes Benz C300 20 дв

Търговия на едро с хром ABS странично крило на входящия въздух отдушник капачка тапицерия на въздушния поток решетка на автомобила стайлинг стикер за Mercedes Benz C300 20 дв

BGN 168.00

Сума
Налично за поръчка


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Големина : 16x6.5cm
Материјал : Chromed ABS Пластика
Компатибилен : Универзална вклопат за повеќето автомобили и возила.
Напомена : пропустливи само за украс, но не и вистински воздухот се пропустливи.
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.
Топло прашува :
Ако не можете да купите оваа содржина или повеќе, молам контактирајте ме преку ebay порака, ви благодарам.
Пакет се вклучени : Декорација Странични воздушни пропустливи(Ајкула Образ) x 2 парчиња(пар)
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ве молиме имајте предвид дека некои земји ќе имаат обичај должност или данок за одредени ставки. Тоа е купувачот има обврска да ги плати сите endued обичај должност или данок.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.
Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај.
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Широчина На Елемента:
6.5cm
Модел Година:
2010-2017
Диаметъра На Продукта:
00inch
Модел автомобил:
Mercedes Benz C300
Името На Модела:
Воздухозаборное Отвор Странично Крило
Дължина На Продукта:
16cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тегло На Продукта:
2kg
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Височина На Продукта:
00inch
търговска марка:
БАРБЕКЮ@FUKA
специални характеристики:
автомобил-стайлинг
Цвят:
Черен
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Benz C300
Инсталирате:
стикер за нулиране на въздуха всмукване на въздух за кола
Брой:
20 двойки
тип 1:
Външни корнизи за стайлинг на автомобили
тип 2:
Украса На Колата Аксесоари
Тип 3:
Хромирана Капачка Стайлинг На Автомобили, Гарнитури Етикети
Тип 4:
Външен Декор Автомобилни Покривала