.

ABS матиран хром интериор на седалката на стола бутон за регулиране на капака вътрешен switch капак завърши 5 бр./компл. за KIA Sportage 2017

ABS матиран хром интериор на седалката на стола бутон за регулиране на капака вътрешен switch капак завърши 5 бр./компл. за KIA Sportage 2017

46.38
BGN 39.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 30-50 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда. Но, ние не може да се контрола на царинските и на поштата предавање на брзина.Ви благодариме за вашето разбирање. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за решавање. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ако сакате испраќаат како DHL,UPS-от,Fedex ЕМС или други изразат ве молиме контактирајте со нас на прво место. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
търговска марка:
LB
специални характеристики:
Оформление На Автомобила
Широчина На Елемента:
0cm
Модел автомобил:
Kia Sportage 2016 2017
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тегло На Продукта:
0.2kg
Модел Година:
2016 2017
Дължина На Продукта:
0cm
Височина На Продукта:
0cm
Диаметъра На Продукта:
0cm
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Името На Модела:
Kia Sportage 2016 2017