.

За Nissan Lannia хром 2 бр. предната противотуманная фара крушка bezel делото формоване довършителни протектори

За Nissan Lannia хром 2 бр. предната противотуманная фара крушка bezel делото формоване довършителни протектори

43.34
BGN 37.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


За Nissan Lannia 2016 Година Хром 2 парчиња Пред Магла Светлина Светилка Рамки Покрие Калапи Трим Заштитници
Објектот Спецификација Бренд : Не-Брендирани (По Пазарот) Fitment : За Nissan Lannia 2016 Година се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром(Мат) Пакет : 2 парчиња/set Боја Опција : Црвено Црн Сина Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Всичко за продукта

търговска марка:
ТОМЕФОН
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Модел автомобил:
За Nissan Lannia 2016
Височина На Продукта:
5cm
Тегло На Продукта:
0.4kg
Модел Година:
2015
Името На Модела:
804021
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
30cm
Широчина На Елемента:
10cm
Тип Елемент:
Хромирани Полагане