.

За Volkswagen VW Touran 2017 ABS мат на Център за управление на интериора бутон фарове капак формоване рамка тапицерия за автомобилни аксесоари

За Volkswagen VW Touran 2017 ABS мат на Център за управление на интериора бутон фарове капак формоване рамка тапицерия за автомобилни аксесоари

15.78
BGN 14.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2016 2017 ABS Мат Центар за Контрола на Внатрешни Светла Копчето Покрие Калапи Рамка Трим Автомобил Додатоци
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2016 2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 1pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Всичко за продукта

търговска марка:
ТОМЕФОН
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Модел автомобил:
За Volkswagen VW Touran 2016 2017
Височина На Продукта:
5cm
Диаметъра На Продукта:
5cm
специални характеристики:
Украса
Тегло На Продукта:
0.2kg
Модел Година:
За Volkswagen VW Touran 2016 2017
Името На Модела:
814561
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
35cm
Широчина На Елемента:
15cm
Тип Елемент:
Хромирани Полагане