.

За NISSAN QASHQAI J11 2014 2015 хром задна задна светлина лампа вежди отрежете капак гарнитура леярство клепач на аксесоари за украса

За NISSAN QASHQAI J11 2014 2015 хром задна задна светлина лампа вежди отрежете капак гарнитура леярство клепач на аксесоари за украса

45.98
BGN 41.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


За NISSAN QASHIQAI J11 2014 2015 2016 Година Хром Задните Опашка Светлина Светилка Веѓа Трим Покрие Гарнитури Калапи Eyelid Додатоци трим
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Nissan Qashqai J11 2014 2015 2016 Година се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 4pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Всичко за продукта

търговска марка:
ТОМЕФОН
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Модел автомобил:
За Nissan Qashqai j11
Височина На Продукта:
5cm
Диаметъра На Продукта:
5cm
специални характеристики:
Украса
Тегло На Продукта:
0.5kg
Модел Година:
2014 2015 2016
Името На Модела:
XCXKWDM
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
20cm
Широчина На Елемента:
10cm
Тип Елемент:
Хромирани Полагане