.

Нов комплект с замъка ляво и дясно на страничните врати подходящи за Mercury Ford Lincoln

Нов комплект с замъка ляво и дясно на страничните врати подходящи за Mercury Ford Lincoln

BGN 28.78

Сума
Налично за поръчка

Нов Сет на Левата и Десната Страна Заклучување на Вратата Actuator Одговара За Жива Ford Линколн Една Година Гаранција Опис Сосема нов Директно одговара Дел Број : 3 L3 Z25218 A42 AA, 6 L3 Z25218 A42 AA,3 L3 Z25218 A43 AA, 6 L3 Z25218 A43 AA Одговара Пред Задното Лево Десно Гарантира 100% точни високи перформанси Electrically управувана Дизајн подобрена за повеќе издржливост Детални графика Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди се Вклопуваат За Следат Модели на Автомобили : 2000-05 Форд Екскурзија Заклучување на Вратата Actuator за задната врата 2000-05 Форд Екскурзија Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 2003-10 Ford Експедицијата Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 2004 Ford F150 Наследство Камион Заклучување на Вратата Actuator Пред Возачот Страна (со исклучок на Супер Crew Кабина) 1999 Ford F150 Камион Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 2000-03 Ford F150 Камион Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна (со исклучок на Супер Crew Кабина) 1999 Ford F250 Светло Должност Камион Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 1999 Ford F250 Светло Должност Камион Супер Кабината Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 1999-10 Ford F250 Супер Должност Камион Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 1999-10 Ford F350 Супер Должност Камион Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 1999-10 Ford F450 Камион Супер Должност Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 1999-07 Ford F550 Камион Супер Должност Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 2005-07 Ford Петстотини Заклучување на Вратата Actuator Задните Возачот Страна 2004-07 Ford Freestar Врата Заклучување Actuator Пред Возачот Страна 2005-07 Ford Freestar Заклучување На Вратата Actuator Задните Возачот Страна 2005-07 Ford Слободен Стил Заклучување На Вратата Actuator Задните Возачот Страна 1999-04 Ford Mustang Заклучување На Вратата Actuator Возачот Страна 1999-10 Форд Ренџер Заклучување На Вратата Actuator Пред Возачот Страна 1999-09 Ford Бик Заклучување На Вратата Actuator Задните Возачот Страна 2008-09 Ford Бик X Заклучување На Вратата Actuator Задните Возачот Страна 2002-05 Ford Thunderbird Заклучување На Вратата Actuator Возачот Страна 1999-03 Ford Windstar Заклучување На Вратата Actuator Пред Возачот Страна 1998 Година, Ford Windstar Заклучување На Вратата Actuator Пред Возачот Страна (Изграден По 11/97 Производство Датум) 2003-10 Линколн Navigator Заклучување на Вратата Actuator предното или Задното Возачот Страна 2005-07 Меркур Montego Заклучување на Вратата Actuator Задните Возачот Страна 2004-07 Меркур Монтереј Заклучување на Вратата Actuator Пред Возачот Страна 1999-05 Меркур Sable Заклучување на Вратата Actuator Задните Возачот Страна

Всичко за продукта

Името На Модела:
3L3Z25218A42AA, 6L3Z25218A42AA
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Тегло На Продукта:
0.75
Вид На Материала:
Пластмаса
Височина На Продукта:
6
Дължина На Продукта:
15
търговска марка:
JDMSPEED