.

TTCR-II автомобилни аксесоари, високо качество калник на задно колело калници калници капаци калници за TOYOTA RAV4 РАВ 4 2014 2015

TTCR-II автомобилни аксесоари, високо качество калник на задно колело калници калници капаци калници за TOYOTA RAV4 РАВ 4 2014 2015

71.20
BGN 59.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


ОДГОВАРА :
Автомобил Додатоци За TOYOTA RAV4 RAV 4 2014 година 2015 година
Комплетен Сет на 4 Парчиња Кал Клапи (2 парчиња Front L/R & 2 парчиња Задните L/R) Материјал : Високо Квалитетен ABS пластика СО ЛОГОТО Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купување на нашите производи значи дека ќе го прифатите стандардните лого! Ви благодариме.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Калници
Дължина На Продукта:
28inch
специални характеристики:
защити
Модел Година:
2014-2015
Името На Модела:
TB-436
Диаметъра На Продукта:
0.2inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Височина На Продукта:
3inch
Широчина На Елемента:
7inch
Вид На Материала:
ABS пластмаса
търговска марка:
TTCR-II
Тегло На Продукта:
0.8kg