.

Tonlinker 2 елемента оформление на автомобила ABS пластмаса предната противотуманная фаровете декоративна стикер калъф стикер за suzuki vitara аксесоари

Tonlinker 2 елемента оформление на автомобила ABS пластмаса предната противотуманная фаровете декоративна стикер калъф стикер за suzuki vitara аксесоари

111.98
BGN 95.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Висок Квалитет Tonlinker 2 ПАРЧИЊА DIY Автомобил Стил ABS пластика пред магла светлина Декоративни налепница покрие случај Налепници За suzuki vitara 2016 година додатоци
Инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и години
2.било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 0.500 kg 1.2 Компјутери по собата.
2.Изработени од АБС
3.тоа е одговара за suzuki vitara 2016 година
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција.
Производ инсталација :
1, најдете локацијата на вашиот автомобил натпревар
2, која е локацијата на темелно чистење, ги чисти
3, телото зад заштитните лепило за хартија искинати off (двострано лепило може да се користи за да се малку посветли греење)
4, можат да бидат цврсто да се вметнат
5, производот е по можност во рок од 24 часа по изложувањето на водата и да се вметнат без поголеми прашина пред тие да се постигне најдобар лепливоста.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $20 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царински fee Taxes и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Откако сте го примиле пакетот, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже.
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!Контакт· Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следниот редослед.· Повратни информации е многу важно .Позитивни Повратни информации· ве Молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Модел Година:
2016
Дължина На Продукта:
30cm
Широчина На Елемента:
20cm
Модел автомобил:
Suzuki Vitara 2016
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тегло На Продукта:
0.5kg
Височина На Продукта:
10cm
Името На Модела:
.
Диаметъра На Продукта:
0.5cm
специални характеристики:
Декорация И Защита На
търговска марка:
тонблокер