.

Стайлинг на автомобили топка удари прозореца на колата тенис на купето на колата стикер дизайн на самозалепващи се на топка за тенис смешно 3D стикери и етикети auto

Стайлинг на автомобили топка удари прозореца на колата тенис на купето на колата стикер дизайн на самозалепващи се на топка за тенис смешно 3D стикери и етикети auto

7.71
BGN 7.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : 1.Добар квалитет пвц+ева, светли бои и не се избледени. 2. Водоотпорен, сонце-доказ и водоотпорна. 3. Лесно да се отстрани, да не се оштети автомобил или лево над лепак на автомобил Инструкции : 1. Чистење на автомобил тело и сува. 2. Отстранување на gummed хартија. 3. Ставете производ на право место, и нежно притиснете. Пакет : 1 x Автомобил Налепница Совети : Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Време на испорака : Драги пријатели, може да се задоволи некои збунети кога ќе изберете превозот метод, ве молиме имајте го на ум подолу :
За сите пријатели на :
1). Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е свој превозот начин, тоа не е следење на информации.
2). Цел
3). Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации.
4). Ако не ја добиете вашата парцела блиску до promis време, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари. се надеваме доверба едни со други.
За руски пријатели :
1). Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име кога ќе го поставите цел.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината. ако е така, ние не сме одговорни за вас.
2). Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.
превозот процес 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Стикери
is_customized:
Yes
Поставянето На Стикери:
прозорец
Името На Модела:
525931029351
Категория:
3D
Широчина На Елемента:
18cm
Тип Етикети:
Творчески Етикети
Дизайн:
Карикатура
Модел:
OEM
Тип:
Друга 3D стикер
Височина На Продукта:
3cm
Дължина На Продукта:
18cm
Диаметъра На Продукта:
18cm
Опаковка:
Не Е Натъпкан
търговска марка:
Кочеток
Вид На Материала:
PVC+Ева
Тип Елемент:
Стикери