.

Премиальная Мат Хром Керамични Бял Сатен Филмът Винил Folie Bubble Free Car Рибка Film

Премиальная Мат Хром Керамични Бял Сатен Филмът Винил Folie Bubble Free Car Рибка Film

338.40
BGN 288.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме обрнете внимание на целата опис пред да го купат.
Име На Производ : Мат Бела Керамички Винил Заврши
Точка Име Мат Хром Винил Заврши Боја Бела Керамички Големина 1.52 m x 18 милиони (5ft x 58ft) Филм Дебелина 0.15 mm Материјал Флексибилни ПВЦ Лепак Висок Квалитет Отстранлив Лепак Воздух Ослободување Yes Живот Отворено 3-5 години, Затворен 6-8 години
1, Висок Квалитет На Производот;
2, Издржлив и лесен за работа со;
3, Воздушен Балон За Слободни (Ер Ослободување Канали);
4, Висок Квалитет на Отстранлив Лепак(Може да се ре-позиција за време на инсталацијата);
5, Флексибилни (Растеглив) со топлина пиштол Или фен за коса, Може да се користи на сите внатрешни или надворешни мазни површини.
Апликацијата Место : Автомобил, Мотоцикл, Јахта, Брод, лаптоп, мобилен телефон, мебел, итн.
Ние пакет за вашата стока многу добро. За да Бидете Сигурни дека ќе добиете на стоки во добра состојба.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.
Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоката се испраќа. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред.
Вашето мислење е многу важна за нас. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Ние се високо ценети од тоа. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и да ви даде задоволително решение. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта.
1

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Стикери
Дизайн:
Промяната На Цветовете
Опаковка:
Идва Упакованным
Тип Етикети:
Моделът
Дължина На Продукта:
18m
Тип:
Лепило Агент Стикер
Името На Модела:
USMC
търговска марка:
аомиор
Диаметъра На Продукта:
15cm
Широчина На Елемента:
1.52m
Височина На Продукта:
155cm
Модел:
Друго
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
is_customized:
Yes
Категория:
PVC
Вид На Материала:
PVC
Името на елемент :
Мат Сатен Филмът Винил
Цвят:
керамични белота
Функция:
Въздушен Свободен Балон
Гъвкавост:
ДА