.

1 бр. WRC радио антена украса на 12 см от въглеродни влакна зърно за Volvo S40 V60, S60, S80, XC60 S80L XC90

1 бр. WRC радио антена украса на 12 см от въглеродни влакна зърно за Volvo S40 V60, S60, S80, XC60 S80L XC90

4.77
BGN 4.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка

Контактирате за било која специфична наредби, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потребите на клиентите.
За голема количина 's купувачи, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации и цени, попуст е достапен за мешан наредби.
Материјал : Алуминиумски + Јаглерод Влакна
Должина : 12cm (4.7")
Ширината на дното : 1.5 cm
Вклучува : адаптери во 4 заеднички големини
Лесно installtion,Без никакви модификации.
Тој исто така одговара на Повеќето Возила Со Завртка-Тип На Антена База.
Внимание :
Овој Објект е За AM/FM радио само. НЕ е компатибилен со сателитски радио и/или GPS систем.
Ве молиме Не го Купите, ако Вашето Возило Не Мора Завртка Во Вид на Антена
Пакетот Вклучува :
1 x Карбонски влакна антена
4 x Различни Големина Студ завртки
2 x Пластични Прстени

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Стикери
Дизайн:
Промяната На Цветовете
Дължина На Продукта:
12cm
Модел:
Друго
Името На Модела:
WRCTX014
is_customized:
Yes
Поставянето На Стикери:
Покрив
търговска марка:
ЦЗИНХАН
Тип:
Друга 3D стикер
Вид На Материала:
Рафтинг + разширено въглеродни влакна