.

Най-новият автомобил оформление на кутията кола протектор на колата е от въглеродни влакна Vinyl стикер стоп сигнал Люк преди украса за Mazda 3

Най-новият автомобил оформление на кутията кола протектор на колата е от въглеродни влакна Vinyl стикер стоп сигнал Люк преди украса за Mazda 3

3.50
BGN 1.00 -71 %

Сума
Налично за поръчка


Најновиот Автомобил Стил Автомобил Опфаќа Автомобил Заштитник на Карбонски Влакна Винил Налепница Кочница Светлина се Изведат Назад Декорација за Mazda 3 Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и само за Mazda 3 ги Красат вашата кола со Јаглерод-Влакна стил decal, кои го направија речиси точно се допаѓа или дури и подобро изгледа од реалниот На Карбонски Влакна стил decal отпорни на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на. Материјал : Јаглерод Влакна Винил Боја : како на сликите покажуваат Пакетот Вклучува : 1 x Најновиот Автомобил Стил Автомобил Опфаќа Автомобил Заштитник на Карбонски Влакна Винил Налепница Скара Декорација за Mazda 3

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Стикери
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Дизайн:
Домашни любимци
Името На Модела:
ELS-CSDZ-051
Модел:
OEM
is_customized:
Yes
търговска марка:
ЭСИНО
Категория:
Стикери
Тип Етикети:
Протектор От Въглеродни Влакна
Тип:
Винил от въглеродни влакна 3D
Поставянето На Стикери:
Багажника
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна