.

4 размера Go Fish Fishing Reaper Skull Knight Car Sticker етикети Винил за наем на мотоциклет шлем Аквариум 3M H8085

4 размера Go Fish Fishing Reaper Skull Knight Car Sticker етикети Винил за наем на мотоциклет шлем Аквариум 3M H8085

9.12
BGN 8.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Производи име : Креативни Автомобил Налепница Резервоарот Decals Рефлексивни
Големина : 4 големини за да изберете
Пакување : 1 BUC
Детали :
Изработен од квалитетен материјал 3 M
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock, рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела изгледа како sliver бела, тоа стана за да биде чиста бела со светлина.

Всичко за продукта

Размер:
200mm, 150mm, 120mm, 250mm
Тип Елемент:
Стикери
Дизайн:
думи
Опаковка:
Не Е Натъпкан
търговска марка:
DXYMOO
Широчина На Елемента:
0cm
Категория:
Стикери
Тип Етикети:
Моделът
Името На Модела:
Креативна стикер
Модел:
Номер / Буква
Тип:
Лепило Агент Стикер
Височина На Продукта:
0inch
Поставянето На Стикери:
главата
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
0inch
Дължина На Продукта:
0cm
Вид На Материала:
3M