.

Sprot Car Sticker Car-Стайлинг за Saab 9-3 Toyota Corolla, Avensis Auris, Rav4 Verso EZ kia rio k2 Sportage 3 2017 Cerato Sorento

Sprot Car Sticker Car-Стайлинг за Saab 9-3 Toyota Corolla, Avensis Auris, Rav4 Verso EZ kia rio k2 Sportage 3 2017 Cerato Sorento

7.97
BGN 7.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


1 X Автомобил Стил Спорт Налепници За "Фолксваген" БМВ Ауди "Рено" Нисан Хонда Додатоци
Карактеристики на производот : Спецификации : Материјал : Алуминиум Големина : 14 x 1,5 см во Боја : Црна,Сребрена,Црвена 100% Сосема нов и висок квалитет. Вода-доказ,Сонце-доказ,Безопасни за автомобил боја,Нема Остатоци остануваат,се Отстранува. Овие одат на лесно за долгорочна употреба на отворено. Забелешка : За автомобил тело декорација Пред да се држи на тоа, ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целните Производ Фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Всичко за продукта

търговска марка:
Atreus
Тип:
Друга 3D стикер
Дизайн:
думи
Модел:
Номер / Буква
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
Името На Модела:
A-JST-024
Дължина На Продукта:
14cm
Широчина На Елемента:
1.5cm
Височина На Продукта:
0.2cm
is_customized:
Yes
Опаковка:
Идва Упакованным
Тип Етикети:
Моделът
Категория:
3D
Тип Елемент:
Стикери
Вид На Материала:
Алуминий