.

Аксесоари NS NX, Vinyl стикер на кожата за Nintendo Console Switch Protector Cover стикер Винил кожа, за кожи етикети 0075

Аксесоари NS NX, Vinyl стикер на кожата за Nintendo Console Switch Protector Cover стикер Винил кожа, за кожи етикети 0075

BGN 11.20

Сума
Налично за поръчка


1.Висок квалитет, отстранлив лепило поддржан,
2.Стилски & fashional дизајн, најдобар пластични материјали, животната средина-пријателски и пријатно чувство.
3.Лесен за употреба, да го персонализирате вашиот конзола, да се спречи вашата конзола од нула & прашина & нечистотија & штети
4.Може да биде лесно и целосно да го отстранат .(без да остават леплива остатоци)
5.красат и разубават вашата конзола, најдобрите подароци за пријател

Всичко за продукта

търговска марка:
ЧЕРНИ РОГА
Номер На Модела:
YSN0075
Модел Nintendo:
Nintendo Switch
Съвместим Марка/Модел:
Nintendo