.

Аладин II 16 бита MD игрална карта за 16 битова конзола за игри Sega MegaDrive Genesis

Аладин II 16 бита MD игрална карта за 16 битова конзола за игри Sega MegaDrive Genesis

BGN 6.38

Сума
Налично за поръчка


16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот
1. Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!
2. Ние ги испратите картичката како што е опишано во секоја врска. Доколку имате посебни барања за овие производи, ве молиме да ни оставите порака, да истрага за детали пред да плаќаат. Ако го оставите порака со посебни барања без да контактирате со нас или нашите договор, вашата specail барање ќе биде игнориран и ние ќе го испрати како нашите рекламирање на опишано, ние не сме одговорни за проблеми предизвикани од овој вид случај.
3. NTSC верзија само. Ако играта се пал верзија, ние ќе забелешка во врска. Ве молиме не цел доколку вашата конзола не се вклопуваат, ви благодариме.
Ве молиме да ни остават пораки за школка треба, или ние ќе ги испрати по случаен избор.

Пакување Вклучуваат :
1 x Играта Картичка

Всичко за продукта

Цвят:
EUR Shell, Shell JAP
Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
БИГКИД
Номер На Модела:
Няма Спасение