.

10,1-инчов 4-проводна 16: 9 резистивная тъчпад + USB порт контролер карти +CD-стаен работа с 10.1-инчов LCD панел

10,1-инчов 4-проводна 16: 9 резистивная тъчпад + USB порт контролер карти +CD-стаен работа с 10.1-инчов LCD панел

BGN 41.58

Сума
Налично за поръчка


Кога сакате да купите екран на допир панел од нас , Ќе имаат подобар контакт со нас и да ги споделите со нас број на модел на вашиот LCD панел . Ние ќе се препорачуваат најдобри екран на допир панел за вашиот LCD панел .
Пакување & Испорака
1. За Пакување
2 . За превозот
Ние ќе испрати стоката, како е можно поскоро . Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен .
На DHL/UPS/Федекс/4xp : 2-7 дена
Б Сингапур EMS /Кина ЕМС : 15-45 дена
C Сингапур пост воздух пост : 20-60 дена
Ако вашата земја треба преку други превоз за испраќање на стоката, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши транспорт проблем.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот . Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи .
Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите saleman .
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат .
3. За гаранција и да се Врати
Ние ќе им даде на нашите клиенти најдобра по продажба на услуги , Па ние ќе ви ги понудиме една година гаранција за повеќето од нашите производи и професионална техничка поддршка .
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми и ние ќе направиме се што е во моја моќ да го поправи тоа. Тука е и нашиот погрешно & незадоволни стока политика.
1. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 5 дена по приемот на item(s). Предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени.
2. Ние не ги обесштетува се врати превозот надомест. Реконструкцијата ќе биде на оригиналната цена, и ќе биде донесена во рок од 7 работни дена по приемот на враќање.
4.За Маса цел
Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да купите голем број од нас . Pleaes слободно контактирајте ја нашата saleman да се добие подобра цена .
Ние ќе им даде на сите клиент најдобра цена и услуга !!!
Ви благодариме за вашата поддршка и надевајќи се дека ќе уживате во вашата шопинг во нашата продавница !
Ако имате било какви прашања ,молам контактирајте ме,мојот skype е elice.yu

Всичко за продукта

търговска марка:
зестра при мен
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Съвместим:
Игрова Конзола
is_customized:
yes