.

21,5-инчов и 4-проводна резистивная тъчпад 16: 9 + USB порт контролер карти +CD-стаен работа с 21,5-инчов LCD панел

21,5-инчов и 4-проводна резистивная тъчпад 16: 9 + USB порт контролер карти +CD-стаен работа с 21,5-инчов LCD панел

BGN 67.20

Сума
Налично за поръчка


Кога сакате да купите екран на допир панел од нас , Ќе имаат подобар контакт со нас и да ги споделите со нас број на модел на вашиот LCD панел . Ние ќе се препорачуваат најдобри екран на допир панел за вашиот LCD панел .
1. За Пакување
2. За превозот
Нашите Услуги
Компанијата Информации

Всичко за продукта

търговска марка:
зестра при мен
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Съвместим:
Игрова Конзола
is_customized:
yes