.

Безплатна доставка 2DI50M-050, можете директно да си купите или да се свържете с продавача.

Безплатна доставка 2DI50M-050, можете директно да си купите или да се свържете с продавача.

BGN 44.80

Сума
Налично за поръчка

Модел : 2 DI50 M-050 На број на серија, број : нова главните параметри : 2 единица 50 A-500 V Член ID : cn112964243 Апликација : AC Мотор контрола,автоматиката,Серво Contol, UPS-от, Заварување напојување,Кочница,Конвертори,DC хеликоптери, Индукција греење, СТРУЈА на DC конвертори,КООРДИНАТОР, Роботиката...
Шенжен Hongyer електронски компоненти Продажбата Co., Ltd.
Добредојдовте на нашата веб страница, ви благодариме за изборот на
Нашите производи и услуги, и со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Ние сме професионални дилер, во Кина, ние имаме повеќе од десет години искуство, купувачи пред купување на нашите производи, ве молиме внимателно да ги прочитате следниве :
ВАЖНО : Со цел да се избегне борба. Сите производи се продаваат од страна на продавачот, и стари и нови, се предмет на строги квалитет. Купувачите ја прими стоката, ве молиме навремено да се открие производ, најдете производот проблем, ве молиме да го користите производот пред ( во Рок од 7 дена од денот на приемот на стоката ) повратни информации до нас!
Доколку купувачот не се открие,. директна употреба на производи, резултира со производ штета, Продавачот не го прифати врати
Било кој клиент да се инсталира на употребата на производи, не се вклучени во опфатот на по-продажбата на заштита! Доколку купувачот не се согласуваат со нашата програма, ве молиме не плаќаат.
По купувачот плаќа, стандардно се согласува со нашата програма!
Продавачот потсетува :
1, ги дефинирате времето за испорака на 3-7 дена, но во повеќето случаи, ние ќе брод во рок од 1-2 дена.
2,имаме означен бројот на најконзервативните снабдување ние може да обезбеди производи, обично ние може да обезбеди повеќе инвентар, ако ви треба за да купите повеќе, ве молиме контактирајте со продавачот за да го измените акции.
3, Ние во собата на различни логистички решенија, купувачи се слободни да изберат. Доколку купувачот не може да го најде вистинското решение, ве молиме контактирајте со продавачот за да ја смените програмата!
4, Сите стоки увозни давачки се на товар на купувачот.
5, Повеќето производи се ажурираат датум код. Точниот датум кодот ќе биде предмет на производите кои сте ги добиле (Тоа значи датумот код на производот може да бидат различни од оваа слика, затоа што секој производ, секоја серија, датум код е различен). Ако сакате да го знаеме точниот датум кодот пред да нарачате, ве молиме контактирајте со нас

Всичко за продукта

Номер На Модела:
2ДИ50М-050
Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
Кайфхт