.

Racmmer 2018 дишаща Колоездене Фланелка с къс ръкав лято пролет мъжка риза велосипедна облекло състезателни върховете Колоездене облекло #DX-26

Racmmer 2018 дишаща Колоездене Фланелка с къс ръкав лято пролет мъжка риза велосипедна облекло състезателни върховете Колоездене облекло DX-26

36.78
BGN 21.00 -43 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена
SLEEVE
Голем Мрежа Ткаенина.Високо Еластична,Високо Дише.Крои Дизајн,Добро Истегнување.Тесните Ракави Дизајн : Повеќе Skinsuit,Високо Одговара Рака.
ТКАЕНИНИ
Велосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На Спортот
СТРАНА ТКАЕНИНА
Страна Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична,Високо Дише.
ДЕКОЛТЕ
Бренд Moden Дизајн
STITCHE
Крои Различни Ткаенини Заедно,Имаат Подобра Функционалност
ЗАДНИОТ ЏЕБ
Постојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што Треба
ПАТЕНТ
Use Hidden Мазна Патент
HEMLINES
На Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн. Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно Чувство
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ (Кул Max,Кожата Пријателски)
3 D Структура Со Супер Фини Влакна, Удобно И Пот Навлегувањето,Кул Max Носи Голема Еластичност Не Tensive Посебни Текстура За Сонце Proof And Antibiosis
НАЈДОБРИ ПАТЕНТ (1000 Пати На Сигурност Тест) ДОЛГО ДОЛНИОТ РАБ (Кул Max,Кожата Пријателски)
Полу Отвори Патент Е Добар Изглед И Правец На Докажување. Тоа Докажува Да Биде Сигурен По Над 1000 Пати На Тест. Дизајн На 10cm Осаменик Долниот Раб Да се Заштити Половината
- ЗА НАС -
- ПРЕВОЗОТ - 1. Превозот Време : 15-25 Работни Дена Бесплатен Превозот По Пошта Пост 7 - 15 Работни Дена Од Експрес Испорака (Вклучувајќи DHL,EMS..) 2. Се Надеваме Дека Доаѓањето На Вашиот Објект На Време, Но, Бидејќи Тоа Е Меѓународен Испорака, Превозот Времето Е Високо Зависна Од Курир Компании И Локалните Царински Давачки (Ако Е Применливо) И Целосно Надвор Од Нашата Контрола Откако Објавување. Треба Да Има Било Какви Прашања Или Проблеми Што Произлегуваат Од Овој Пратката, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Како Ние Се Стремиме Да Се Обезбеди Меѓусебна И Позитивни Трансакции 3. Превозот Вклучува Поштарина, Ракување. 4. Следење На Број Ќе Се Обезбедува Само За Регистрација На Превозот 5. Обично Ќе Брод во Рок од 7 работни дена Откако ја прими цел. 6. Онлајн систем за следење обично ажурирања со 1-3 работни дена (Исклучува сабота И Празници) По Добивањето на Плаќање. Ретки Предмети И Големи Нарачки Може да Потрае Малку Подолго време.
- Се ВРАЌА - 1. Доколку Ставката што Сте Ја Примиле Е Unacceptably Како Дефектни, Прекината, Или М issing , Pls да не Известите во Рок од 3 Дена од денот На Испорака. 2. Во Случај На Овие Непријатни Работи Се Случуваат, Се Надеваме Дека Купувачот И Продавачот Може Да Комуницира Активно Да Се Реши Спорот На Флексибилен Начин. Ние Ви Ветувам Дека Ќе Работиме Надвор Задоволително Решение.
- КОНТАКТ - Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте Со Нас Слободно, Можете да Ни Порака Во Trademanager. Ние Ќе Одговориме На Вашите Прашања Во Редот Што Се Добиени. Ако Не се добие Одговор во Рок од 24 Часа(Ексклузивно На Викенди И Празници), Значи дека Ние Не Може да примам Пораката. Ве молиме Помогнете да прашам Повторно,ви Благодарам Многу. Во Текот На Работното Време, Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро,Ако Тоа Не Е Работен Ден, Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Да Бидете Трпеливи И Значително Да Ни Даде Малку Повеќе Време, Не Само Да Ја Напушти Неутрален Или Негативен Feeback Без Комуникација, Ви Благодарам За Вашата Соработка И Разбирање.

Всичко за продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
търговска марка:
РАКМЕР
Дължина ръкав(см):
Кратък
Материал:
Ликра, Полиестер, Ликра
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
Характеристика:
Бързосъхнеща, дишаща, анти-пилинг,против свиване,анти-пот, джобове
Сезон:
Лято, Пролет
is_customized:
Yes
Тип Тъкани:
Джърси
Номер На Модела:
#DX-26
Яка:
О-Образно Деколте
Място на произход на стоките:
Китай