.

Красотата Червени Устни Хляб Матово Червило Водоустойчив Грим Кафяв Пигмент Гол Матиран Гланц За Устни

Красотата Червени Устни Хляб Матово Червило Водоустойчив Грим Кафяв Пигмент Гол Матиран Гланц За Устни

2.77
BGN 2.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
[ПРОПУШТИ се ЗГОЛЕМИ] Нова Боја Убавина Црвени Усни Батон Мат Усните се Држиме Водоотпорен Шминка Пигмент Браун Голи Мат Усна Сјај Опис : Сега на располагање повеќе изјава одлуки нијанси, нашата кадифена мазна, Мека Мат Усни Крем испорачува излив на крем боја и го поставува на зашеметување мат финиш. Изненадувачки издржлив, лесен и убавата крем, тоа 's не е ни чудо ова слатко миризливи формула е фан омилени. Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Тип : Усна сјај Ефект : Долготрајни Водоотпорен Придобивки : Водоотпорен/водоотпорен Боја : 12 Бои за да изберете Внимание : 1.Не користите на повредената кожа 2.Продавница во една нормална температура 3.Чувајте се далеку од децата
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Всичко за продукта

търговска марка:
МИС РОЗА
НЕТНО ТЕГЛО:
6.0 g
Полза:
Хидратиращ, Подхранващ
Номер На Модела:
блясък за устни
Брой:
1бр
Съставка:
блясък за устни
Размер:
Full Size
Тип:
блясък за устни