.

50 ярда 7/8 22 мм Роза шаблон отпечатва рипсено лента Лента безплатна доставка

50 ярда 7/8 22 мм Роза шаблон отпечатва рипсено лента Лента безплатна доставка

17.60
BGN 13.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашиот магазин
~Уживајте во вашата шопинг!~
Ouer продавница MOQ : 6 бесплатен превозот,се меша предмети е во ред. Ако вкупниот цел износот е над $100,Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX,испорака ден ќе биде 3-7working дена Тоа е совршен за божиќ подарок завиткување и правење на вашиот занаети како лакови и косата се удира. И ние исто така снабдување со различен дизајн печати! За повеќе детали, ве молиме да испрати пораки до нас!!!
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти. За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПЛАЌАЊЕ
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата парцела; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
САД : 7-23business дена
О : 7-23 работни дена
Европа : 7-25 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

Всичко за продукта

Цвят:
9 мм Гросгрейн, 16 мм Гросгрейн, 22 мм Гросгрейн, 38 мм Гросгрейн, 50 мм Гросгрейн, 75 мм ГРОСГРЕЙН, 16 мм враг
Вид На Продукта:
Лента
Техника:
Пишеща машина
Материал:
100% Polyester
Тип Тъкани:
Гросгрейн
Ширина:
7/8
Стил:
Това Е Една Страна
Номер На Модела:
Вижте Картинката
Модел:
Цвете