.

200 бр./много! 10-18 см флота Гъска Сатен свободни пера, гъши пера, плавателни съдове пера, обеци аксесоари

200 бр./много! 10-18 см флота Гъска Сатен свободни пера, гъши пера, плавателни съдове пера, обеци аксесоари

17.58
BGN 14.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


добредојдовте во мојата продавница!
Објектот descriptio
Големина : 12-18cm / 5-8inches
Количина : 200 PCS
Материјал : Goose Пердув
Боја : морнарица
Услови : 100% нови и добар квалитет ригорозни disinfectioncleaning
Додадете боја украс, процес, свадба шапка, и цвеќиња arran
gement. Ограничување на вашата имагинација!
Се користи за свадба забава, роденден, компанијата партија, ноќта на Вештерките ( фестивал секоја година, на 30-31 октомври), декември. 25 (Божиќ ден), се направи до топката, пријатели , принудувајќи активности, самостојно време MV, барови, дискотеки и сл. погоден за костимот партија, на одмор партија, сценски настапи.
Ако ви треба други бои, ве молиме во мојата продавница да купи или преку стои внатре писмо контактирајте Ме!!!!!!!
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата.
Меѓународниот поредок :
Проектот ќе биде во 1 до 2 работни дена од Кина превозот од Кина пост или international express
Преку економски меѓународна шпедиција, проценето време на испорака :
Од 15 до 25 работни дена, Велика Британија, сад и Канада.
Од 15 до 25 работни дена во повеќето Европски земји.
Во повеќето Азиски земји за 15 до 30 дена.
Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
Се врати за да се опише
Ние сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние сакаме да се направи, го даде за вас. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail на нас секој неутрален или негативен фидбек. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.
За нас
Ние сме многу среќни да комуницираат позитивни повратни информации. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да ни се јавите за да се реши овој проблем. Тоа нема да ви помогне да ги реши сите проблеми побрзо да остави негативни повратни информации, тоа е само преку контакт нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да се реши овој проблем.
Политика на враќање
Во рок од 30 дена од денот на добивањето на нашиот проект, доколку постои проблем на проект на кој можете да контактирате со нас, ние може да ви испрати нов проект или враќање на средствата за вас!
Добредојдовте да се купи!
Имајте пријатен ден! ! ! ! !

Всичко за продукта

търговска марка:
ланьшуй
Материал:
Гъска Перо
Модел:
Боядисани
Номер На Модела:
12-18 см / 5.8 инча
Материал:
Гъска Перо
Размер:
10-18cm long
Цвят:
Вмс
Модел:
Боядисани