.

Тибетски Килим Агне Монголски Кожи Агне / Черна Кожа Кози Кожи

Тибетски Килим Агне Монголски Кожи Агне / Черна Кожа Кози Кожи

BGN 115.20

Сума
Налично за поръчка


Тибетската Јагне Килим Монголски Јагне Кожи / Црна Коза Крзно Кожа Опис На Производот
Објектот
Црна Коза Крзно Кожа
Материјал
Вистински коза крзно
Боја
Природни или обоена.
Големина
За 120cm*60см
Функција
Анти-Смалуваат,
MOQ
1 buc
Примерок
На располагање
RMKS Мали цел OEM прифатени Пакување, пластична кеса, надворешниот од картон. Се користат како додатоци на чанти,чевли,капи,облека Испорака Мали цел брод преку ЕМС DHL,Fedex, ТНТ И голема цел од Страна на Воздух Ние одговори на вашата порака во рок од 24 часа се покаже Слика
Висок квалитет на врвот продажба на Црна Коза Крзно Кожа Вистински коза крзно Најновите дизајн мода декорација Вистински коза крзно OEM услуга достапна е Големина и боја може да се прилагоди, обоена боја MOQ 5 парчиња по боја
Вистински производ фотографии :
Како да се идентификуваат Крзно
Како да се идентификува Црна Коза Крзно Кожа ?
1. Добар квалитет крзно е се чувствува многу мека, коса е густа и сјај, боја е во согласност.
2. Лизгајте нагоре и задниот дел од крзно од вашата рака, ако се чувствувате многу мека и мазна и не се најде ќелава или слабо боја, овој тип на кожа е добро крзно.
3. Добар квалитет крзно е без мирис.
4. Изгледот на производот работа, добар квалитет крзно крзно нож работ област е уредни и мазна, на отклонување на ленти е тесна и уредни. Компанијата Информации
Zaoqiang Алис Tzu Крзно Ltd е лоцирана во Daying Град,Hengshui Каунти,Hebei Провинција,Кина, ние сме директно фабрика за Зајакот Крзно Ленти, крзно плоча, крзнени капути,крзно кожа,итн, имаме 8 години странски бизнис искуства, нашите производи имаат стекнато силна репутација за сигурност во текот на многу меѓународни пазари во изминатите години.
Ние имаме многу професионално работење на тимот за да служат, Сите сакаат да се изгради на бизнис-односи со професионални добавувачи. Така, веруваат во нас, и ние може да се потрудиме да ги задоволат вашите барања за Пакување&Испорака
Пакување : индивидуално : 1 парче парче 1 пластични polybag Outerpacking : Со картонска кутија На ccoding на вашиот побарувачката
Превозот :
• П'ty
За 7-15 ден можете да добиете на Црна Коза Крзно Кожа
• П'ty >2000pcs Предложи Море испорака
Околу 10-20 ден ќе може да ја прими стоката . Контактирајте Со Нас
Г-Дин Ерик Иан
Whatsapp : +0086-15131442470

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Автоматично Драпирование, Домашно Тканье, Дрехи
Тегло:
About 1.25kg/pcs
Номер На Модела:
WYOQ123
Модел:
Боядисани
Размер:
About 120*60 cm
Тип:
чиния
Материал:
Коза кожа