.

Реколта kylin мед обтегач предпазен колан мъжете обтегач на колана мед медна корона гладка обтегач

Реколта kylin мед обтегач предпазен колан мъжете обтегач на колана мед медна корона гладка обтегач

BGN 17.98

Сума
Налично за поръчка


Купувачот Известување
1, Кина пост воздух mail начин и Кина пост воздух parcal начин е поевтино. Но, нивниот транспорт на брзина е многу бавно, особено Превоз до Русија. Така, пред да го купат, ве молиме да се разгледа внимателно која превоз на начин што ќе го користите. Сите Нарачки ќе бидат испорачани во прв пат кога ќе примате наредби. Ве молиме не се применуваат за спорот за бавното темпо на Кина пост воздух mail и Кина пост воздух парцела начин. Ќе selct на овој начин, треба да си го дозволат ова бавна брзина.
2, имаме право да го промените изразат начин , според вистински изразат статус. Ве молиме не го спорот за изразат спедитор се менува.
3, Ние бидете сигурни дека сите производи ние испорачуваме се добри пред породувањето. Ние не прифаќаме товар се врати. Ние не си дозволат resposibility на производи скршен во транспортот. Откако ќе го најде производот вс скршена пред потпишување, ве молиме контактирајте со вашиот локален спедитор да добие компензација.Ве молиме не го спорот за овој проблем.
4, Ние не прифаќаме лош коментар под 3 започнува за специјален попуст на производите.
5, Пред Знакот производи, запомнете да проверите дали пакети и производи се добро. Ние бидете сигурни дека сите производи се спакувани и пред породувањето. Откако производ не работи или скршени,ве молиме контактирајте со локалната изразат компанија или шпедитерот за да се добие компензација. Ние не си дозволат carge на производот скршени.
6, ве Молиме исто така, двојно проверете ги вашите англиски Адреса, телефонски број, број на телефон. Бидете сигурни дека тие се ефикасни.
7, Ако може да се разбере нашата над 6 предмети, добредојдени да се купи од нас. Тука имаме повеќето конкурентни производи.
8, За летна облека, ве молиме проверете кај нас во напредни за да се потврди дали тие се во парк, во напредна.
Уживајте во вашата шопинг време. За било какви прашања, добредојдовте да контактирате со нас во секое време, ние ќе ви одговори во прв пат.Ако сте задоволни со нашите производи, запомнете да даде 5 започнува и добар коментар. 5% попуст може да се даде следната цел.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Ключалката
Техника:
Вътрешен
Характеристика:
Мед
Украса:
Окото
Тип На Ключалката:
Пръстени
Воспользуйся:
Колани
Материал:
Пластмаса
Позиция № :
614 огън в банята Кирин
Класификация На Цветя:
Вътрешен диаметър 39.8 мм широка хладно инв.