.

Алиса кожа ръчно изработени къдрава дълга коса монголски кожа плоча агне

Алиса кожа ръчно изработени къдрава дълга коса монголски кожа плоча агне

236.00
BGN 109.00 -54 %

Сума
Налично за поръчка


Алис крзно рачно изработени долга кадрава коса монголски јагне крзно плоча Опис на Производот
Предмет : L ong коса монголски јагне крзно плоча
Материјал : Вистински монголски јагне крзно
Боја : Бела /црна или прилагодено обоена боја
Големина : Околу 115*55 см
Answer : ___________________________ Note : Бела и црна боја имаме производи во акции, други обоена боја ние треба за 10 дена да боја на боја, по цел ве молиме да се спомене бојата, инаку ние ќе ја испрати од страна на случајни боја. Производ Picturtes
Врвен Квалитет И Топла Продаде долга коса монголски јагне крзно плоча Вистинско јагне крзно ќебе Бренд најнов дизајн, мода декорација Вистински овци крзно килими OEM/ODM е достапна Големина и боја може да се прилагоди на вашите барања
Пакување & Испорака
Пакување : индивидуално : 1 парче парче 1 пластични polybag Надворешното пакување : Од картон Или Accoding на вашиот побарувачката
Превозот :
• П'ty
За 7-15 ден ќе може да ја прими стоката
• П'ty >2000pcs Предложи Море испорака
Околу 10-20 ден ќе може да прими долга коса монголски јагне крзно плоча Како да се идентификуваат Крзно
Како да се идентификуваат вистински долга коса монголски јагне крзно плоча
1. Добар квалитет крзно е се чувствува многу мека, коса е густа и сјај, боја е во согласност.
2. Лизгајте нагоре и задниот дел од крзно од вашата рака, ако се чувствувате многу мека и мазна и не се најде ќелава или слабо
боја, овој тип на кожа е добро крзно.
3. Добар квалитет крзно е без мирис.
4. Изгледот на производот работа, добар квалитет крзно крзно нож област е уредни и мазна, на отклонување на ленти
е тесна и уредни. Компанијата Информации
Zaoqiang Алис Tzu Крзно Ltd е лоцирана во Daying Град,Hengshui Каунти,Hebei Провинција,Кина, ние сме директно фабрика за Зајакот Крзно Ленти, крзно плоча, крзнени капути,крзно кожа,итн, имаме 8 години странски бизнис искуства, нашите производи имаат стекнато силна репутација за сигурност во текот на многу меѓународни пазари во изминатите години.
Ние имаме многу професионално работење на тимот за да служат, Сите сакаат да се изгради на бизнис-односи со професионални добавувачи. Така, веруваат во нас, и ние може да се потрудиме да ги задоволат вашите барања
Нашата фабрика за техничка контрола на производството долга коса монголски јагне крзно плоча :
1. Поседувате фабрика, моќен капацитет за производство на
2. Современа опрема и тен обработка
3. Се инсистира на стриктна контрола на квалитет
4. Изберете и изберете добар суровини и овци кожа.
5. Tannry и боја овча од нашата фабрика.
6. Вработување на искусни работници, се користи современа опрема.
7. Бидете неформални инспекција редовно за време на процесот на производство. мојот whats App : +8618395602972 мојот skype : 18395602972 мојот wechat : 18395602972 мојот email : [email protected]

Всичко за продукта

Цвят:
Розов
Воспользуйся:
Домашен Текстил, Облекло, Автомобилната Тапицерия
Тегло:
About 1kg/pcs
Модел:
Боядисани
Размер:
About 115*55 cm
Материал:
овца
Тип:
чиния
Номер На Модела:
LMLFC23