.

50 / 100шт пластмасови scrapbooking смесен цвят на дървото форма на бутона за занаяти смесени декоративни копчета XP0072

50 / 100шт пластмасови scrapbooking смесен цвят на дървото форма на бутона за занаяти смесени декоративни копчета XP0072

BGN 2.53

Сума
Налично за поръчка


Состојба 100% Нов Материјал Plasitc Копчето Големина
Прибл : 14*14mm,
Дупка големина : 2mm( 1/8")
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Количество 50 PCs Дел Не. XP0072 Забелешка
Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка : Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот. Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер : 1.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање. 2.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата. 3.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации. 4.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка. 5.Ако статусот на вашата цел не се променила во "купувачот има платено цел" 5 дена откако сте платиле, ве молиме контактирајте со нас 6.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Купувачот Заштита

Всичко за продукта

Цвят:
50шт, 100шт
Вид На Продукта:
Бутони
Тип Бутони:
Комбинирана Бутон
Техника:
перлата на
Украса:
Мъниста
Пластмасов Вид:
Найлон
Характеристика:
Екологично Чист, Без Никел
Форма:
Кръг
Стил:
Джолан
търговска марка:
ZXP&XJ
Номер На Модела:
0072
Материал:
Пластмаса
Размер:
14mm