.

15 мм / 20 мм / 25 мм / 30 мм / 38 мм-високо качество на еластични ремъци 5yd / лот черното е бяло, 8 прежди група за дома САМ еластична лента шевове аксесоари

15 мм / 20 мм / 25 мм / 30 мм / 38 мм-високо качество на еластични ремъци 5yd / лот черното е бяло, 8 прежди група за дома САМ еластична лента шевове аксесоари

BGN 4.78

Сума
Налично за поръчка


Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испорака!!!Ви благодариме! Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации ве Молиме да се советува меѓународната испорака на високо зависи од вашата локална царина и пост услуга. Имајте на ум 1 : 1inch=2.54 см;1cm=0.39 inc Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да се отстапува на 1-2mm за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings следниве детали на нашиот објект плаќање & shippment Ќе може да плаќаат со Western Union, Ние ќе испратиме предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. се враќа Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Добредојдовте на посетата на мојот нов продавница, драг пријател! Може да се земе вашето време и изберете го објектот што сакате. Бидејќи ние сме нова продавница, па цената е многу ниска и разумни. Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува однапред. Ви благодарам многу!

Всичко за продукта

Цвят:
15мм черно, 18мм черно 20 mm черно, 25мм черно, 30мм черен, 32mm черно, 35mm черно, 38 мм черен, 15мм бяло, 18мм бяло, 20 mm бял, 25мм бяло, 30мм бяло, 32mm бяло, 35mm бяло, 38 мм бял
Вид На Продукта:
Кабели
Диаметър на:
15мм 20 mm 25мм 30мм
Характеристика:
Опазване На Околната Среда, Висока Якост
Покритие:
Вътрешен
Техника:
Тъкани
Материал:
Дъвка
Дължина:
5yd/lot
Воспользуйся:
Чанти, Дрехи, Домашен Текстил, Обувки
Форма:
Апартамент
Номер На Модела:
SJ002
Прежда:
8 прежди