.

PINJEAS дървени мъниста сърцето плевене / градински декор бижута занаяти занаяти в очакване на естествени набит заоблени ръбове необработанная любов 40 мм 20pcs

PINJEAS дървени мъниста сърцето плевене / градински декор бижута занаяти занаяти в очакване на естествени набит заоблени ръбове необработанная любов 40 мм 20pcs

19.18
BGN 17.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница : )ако имате било каков проблем или прашање,отворен спор е непотребно,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прво,ние ќ се обиде најдобро да ви помогне,ви благодариме за разбирањето! Ќе добиете производи како што следува : КОЛИЧИНА : 20 PCS ГОЛЕМИНА : 40 MM МАТ : Јавор [Внимание] : 1.Работиме на големо и обичај. (За што има голем на побарувачката.имаме cooperatin со многу factorise.) 2.Сите слика се земени во вид. 3.Сурово дрво може да имаат природни лузна или точка,која се уште еко-пријателски,органски и безбедно. 4.Бидејќи мерење мерења на локации,има многу се водат за исчезнати една до пет компјутери,ви посакувам би можеле да бидат љубезни и разбирањето на ова најдобро сакаат,ви благодариме.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Друго