.

1 бр с полукръгла Пинкинг ножици от неръждаема стомана портновские ножица за плат, кожа, деним, украса, шевни инструмент за шивашки

1 бр с полукръгла Пинкинг ножици от неръждаема стомана портновские ножица за плат, кожа, деним, украса, шевни инструмент за шивашки

22.38
BGN 21.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


1 ПАРЧЕ Нерѓосувачки Челик Semicircle Pinking Shears Прилагоди е Ножици Ткаенина,Кожа,Тексас Кроење,Dressmaking Шиење Алатка
Објектот Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Semicircle Pinking Shears Прилагоди е Ножици Ткаенина,Кожа,Тексас Кроење,Dressmaking Шиење Алатка Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, ABS Спецификации. прибл. 23cm*8.5 cm Употреба рачно изработени Шиење Работи, по мера е Режа, Облека Алатка
Нерѓосувачки Челик Pinking Shears Прилагоди е Режа - 3мм/5mm/7mm Semicircle
слика за 10мм и 18mm semicircle ножици
Овој оглас е Semicircle pinking shears прилагоди е режа.
Ние исто така снабдување цик-цак pinking на смолкнување по мера е режа 3мм/5mm/7mm, за вашиот избор. И можете да кликнете подолу фото да купите соодветно. Благодарам многу.
http : //www..com/store/product/New-Arrival-Stainless-Steel-Pinking-Shears-Zig-zag-Tailor-s-Scissor-3-5-7mm-Zig-zag/934051_32657891317.html
Нашите Alipay Зачувам Услуга може да ги прифати мулти методи за плаќање, вклучувајќи BOLETO, ВИЗА, Мастеркард, Маестро, QIWI Паричник, Web Money, Western Union, Банкарски Трансфер, и др.
Ве молиме бидете сигурни дека и вашите пари и производи се заштитени и се покриени од страна на Ali Express платформа на целата трансакција. Единственото нешто што треба да направите е да уживаат во шопинг, и почекајте неколку дена за вашата омилена форма нашата продавница.

Всичко за продукта

Цвят:
Полукръг 3мм, полукръг 5мм, полукръг 7мм, полукръг 10мм, полукръг 18мм
Размер:
230mm*85mm
Материал:
неръждаема стомана
Дължина:
23cm
Номер На Модела:
JD0002
Дебелина на:
2 см
Предмет на:
Полукръг Пинк ножици портновские
Материал:
Неръждаема стомана, ABS
обща дължина:
Прибл. 23см
Широчина писалка:
приблизително 8.5 cm
Дължина На Острието:
около 9,8 см
Полукръг:
около 3мм, 5мм, 7мм, 10мм, 18мм
Приложимо Материал:
Плат, Коприна, Дрехи, Кожа, Хартия, Деним
Случай:
Ушиване На Облекло, Тапицерия На Мебели, Боядисване На Работа