.

Crystal 32 фасетиран топка мъниста оранжево червен 8-10 мм AAA ниво на Стъклена призма висулка за сватбена украса (720/1440 бр.)

Crystal 32 фасетиран топка мъниста оранжево червен 8-10 мм AAA ниво на Стъклена призма висулка за сватбена украса (720/1440 бр.)

27.04
BGN 24.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство
Кристал 32 Фацетирани Топката Монистра Портокал Црвено 8-10мм ААА Ниво на Стаклена Призма Pendant За Свадба Декорација (720/1440pcs)
Име : Кристал 32 Фацетирани Топката Монистра
Боја : Црвен Портокал
Големина : 8-10мм
Материјал : Кристално
Употреба : DIY Монистра, Занаетчиски, Home/Прозорец Декорација,Chandelie Кристал Замена
-89.00 /торба -94.00 /торба торба торба
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Драг Пријател,Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.Погрешно или Исчезне . Ве молиме не бидете загрижени и да се лути. Само нас Контакт во прв пат . Ние и ветуваме дека ќе добиете ги задоволи резултат !
Имаме Доволно Акции,Ако Ви Треба Повеќе Димензии И Бои,Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Даде Повеќе Попуст !
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.
3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
HBL КРИСТАЛ Продавница е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на силиконски торта мувла. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво дена!!

Всичко за продукта

Цвят:
8мм 720пкс, 8мм 1440пкс, 10мм 720пкс, 10мм 1440пкс
Номер На Модела:
Фасетиран Топката Мъниста
Вид На Продукта:
Друго
Име:
Crystal 32 Фасетиран Топчета, Мъниста
Размер:
8-10мм
Цвят:
оранжево червен
Материал:
Crystal
Форма:
Кръг
дупка:
една дупка
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Crystal Prism, Осветителна Част От Мъниста :
Стъклен полилей декорация на дома САМ мъниста
Използването на:
Украса