.

6-8мм (1440-2880шт) Китайски тъмен Кехлибар от най-високо качество Биконовые мъниста, аксесоари, колиета, гривни, Безплатна доставка

6-8мм (1440-2880шт) Китайски тъмен Кехлибар от най-високо качество Биконовые мъниста, аксесоари, колиета, гривни, Безплатна доставка

36.80
BGN 33.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство
6-8мм (1440-2880pcs) Кинески Темно Килибар Врвен Квалитет Bicone Монистра,Додатоци за Ѓердани, Белегзии,Бесплатен Превозот
Име : Кристал Bicone Монистра
Боја : Темно Килибар
Големина : 6-8мм
Материјал : Кристално
Употреба : DIY Монистра, Занаетчиски, Home/Прозорец Декорација,Chandelie Кристал Замена
торба -84.60 /торба -80.10 /торба торба
Имаме Доволно Акции,Ако Ви Треба Повеќе Димензии И Бои,Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Даде Повеќе Попуст !
Ако Ви Се Потребни Овие Бои,Ве Молиме Кликнете На Сликата За Да Ја Купи
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.
3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
HBL КРИСТАЛ Продавница е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на силиконски торта мувла. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво дена!!

Всичко за продукта

Цвят:
6мм 1440шт, 8мм 1440шт, 6мм 2880шт, 8мм 2880шт
Номер На Модела:
двояковыпуклые мъниста
Вид На Продукта:
Друго
Име:
Кристални Двояковыпуклые Мъниста
Размер:
6-8мм
Цвят:
Тъмен Кехлибар
Материал:
Crystal
Форма:
Принцеса
дупка:
една дупка
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Crystal Prism, Осветителна Част От Мъниста :
Стъклен полилей декорация на дома САМ мъниста
Използването на:
Украса