.

5шт кръг + овалния многоцветен Кристал кристал шевни бикини конектори / обтегач на веригата за дрехи обувки чанти ключалката

5шт кръг + овалния многоцветен Кристал кристал шевни бикини конектори / обтегач на веригата за дрехи обувки чанти ключалката

27.18
BGN 22.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


Одличен додаток за шиење,совршен за секоја diy проект.
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : rhinestones+метал
Должина : 10.5*10.5*10.5 cm
Количина : 5 компјутери
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Ключалката
Украса:
Мъниста
Характеристика:
Няма
Техника:
покритие
Материал:
Кристали
Воспользуйся:
Чанти, Колани, Дрехи, Обувки
Тип На Ключалката:
Пръстени
Номер На Модела:
Няма
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Размер:
None